הצהרת נגישות

אתר זה מתחייב לספק לקהל הרחב הגולש באתר, תוכן נגיש. אנו ב"קימברלי-קלארק", פועלים לעדכן ולהטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות. האתר מותאם לדרישות הנגישות לפי ת"י 5568 ולרמה AAשל תקן הנגישות ,WCAG 2.0 הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים.

תצוגה מיטבית של האתר

כיצד לשנות את התצוגה באתר

אם אתם רוצים לבצע שינויים אחרים בגודל הטקסטים ובצבעים באתר, תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפדפן ו/או מערכת ההפעלה. אתם מוזמנים לפעול על פי ההנחיות לשינוי צבעים וגופנים בדפדפן. שינויים אלה ישפיעו על כל האתרים שבהם תצפו באמצעות הדפדפן שלכם. ייתכן שחלק מהאתרים לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.

כיצד להפעיל את האתר באמצעות מקלדת

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש tab תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על enter תפעיל את הקישור. שימו לב, לחיצה על tab תעביר אתכם לקישור הבא או לאזור הרצוי ולחיצה על shift + tab תחזיר אתכם לקישור הקודם.

אמצעי נגישות נוספים באתר

נתקלתם בבעיה? ספרו לנו!

אנו משקיעים מאמצים שוטפים בשיפור נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. במידה וקיימות שאלות או קשיים בגלישה באתר ובנושא הנגישות בפרט, אל תהססו ליצור קשר עם רינת שרון,
רכזת הנגישות [email protected] ,1-800-42-32-32.

אם יש בעיה

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן:
  1. תיאור הבעיה.
  2. סוג וגרסה של הדפדפן.
  3. מערכת הפעלה.
  4. סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).
  5. באיזה דף גלשתם?
  6. מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
אנחנו נטפל בבעיה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים על טיפולה.
לתשומת ליבכם, במהלך הגלישה באתר יתכן ותיתקלו בדף / חלק שטרם הונגש באופן מספק. אנו עמלים על מנת להנגישו בהקדם. במידה ובכל זאת נתקלתם במסמך שאינו נגיש ואתם צריכים אותו בפורמט נגיש, בבקשה שלחו לנו מייל מסודר המפרט איזה המסמך אתם צריכים ואנחנו ננגיש אותו עבורכם.

גלישה נעימה ונגישה